Torba męska

Czerwiec 1, 2013 | 23 Komentarze

W wielu przypadkach mężczyźni nie wiedzą co zrobić ze swoimi drobiazgami (portfel, klucze, dokumenty). W przypadku kobiety rozwiązanie jest proste – torebka. Panowie jednak mogą także zadbać o wygodę i zainwestować w męską torbę, teczkę lub aktówkę.

Takie rozwiązanie jest najbardziej praktyczne. Dobór odpowiedniej torby/teczki może okazać się strzałem w dziesiątkę a dodatkowo stylowe. Odpowiednio dobrany model może okazać się niesamowitym dodatkiem dla mężczyzny. Najlepiej wybierać te ze skóry naturalnej – taki zakup będzie dla nas najbardziej korzystny, ponieważ starczy nam na lata.

Wybór jeden idealnej torby nie jest wcale taki łatwy. W przypadku męskich toreb ilość jest ograniczona. Ponadto jedna torba nie zawsze będzie pasować do każdej stylizacji. Aby być zawsze przygotowanym na różnego typu sytuacje warto posiadać dwie torby. Jedna z nich idealnie się sprawdzi na co dzień, zaś druga np.: do garnituru.
Większa torba z powodzeniem zmieści notes, książkę, gazetę, tablet a nawet laptop. Warto wybierać modele o minimalistycznej formie, z rączką i paskiem na ramię. W przypadku marynarek warto nie stosować paska na ramię, gdyż w miejscu, w którym będzie się on znajdował może zdeformować materiał.Imię(wymagane)

E-mail(wymagane)

Strona WWW

Dodaj swoją myśl